GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 5911265
nr 591 1265
Kryddburkar
Diverse 5+ 5 del Gustafsberg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:15:22
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
550 kr